Україна

“Не можу дивитися “Свати””: Антін Мухарський жорстко пройшовся по “Сватах” і Зеленському

Гумор “95 Кварталу” та серіалу “Свати”, в якому відкрито висміюються українці, прищеплює комплекс малоросійства.

Про це в ефірі ObozTV заявив відомий український артист і письменник Антін Мухарський.

“У заяві Зеленського звучало таке принизливе ставлення до української мови, і ця зневага до всього українського. І в їхньому гуморі, і ці шароварні персонажі, такі тупі х*хли, які висміюються. Я б подивився, як єврейська діаспора відреагувала на жарти про євреїв . Безумовно, піднявся б скандал. А х*хли це ковтають, і малороси це ковтають, і іржуть самі над собою. Дебілізація суспільства набула свого дуже високого рівня”, – вважає він.

За словами Мухарського, заяви Зеленського з приводу заборони серіалу “Свати” мають право звучати.

“Але хочу сказати, що репутація актора у нас дуже розмита. Безумовно, “95 Квартал” має свою чітко сформовану аудиторію, яку я визначаю малоросійської”, – підкреслив письменник.

Також він окремо висловився і з приводу самого серіалу.

“Не можу дивитися” Свати “. Я його визначаю, як один із проявів жлобологіі. Персонажі, які там працюють, вони мають на меті популяризацію пострадянських, трохи бидляцьких форм поведінки, стосунків у сім’ї. Там використовуються відверті ідентифікатори російського простору, який робить цей серіал експортним варіантом для РФ. Всі це прекрасно розуміють”, – зазначив артист.

 

Загрузка...

One Comment

  1. Антін….вже про ,,Сватів” всі забули і проїхали..В тебе запізніла реакція.Трохи здивував але гальмувати це природньо….Всі вже ловлять Міхо,звільняють Югочку-плокулола і говорять про імпічмент Пороха ….?

    Reply

Post Comment