Україна

Семенченко: До речі, участь охоронців Порошенка у викраденні і вивезенні громадян Грузії – кримінальний злочин передбачений ст. 365 КК України

Те що Порошенко змушений використовувати начальника Державного управління охорони для конвоювання офіцера Внутрішній Корпус Батальйону Донбас, грузинських журналістів і ветеранів-дуже серйозний сигнал. До речі, участь охоронців Порошенка у викраденні і вивезенні громадян Грузії – кримінальний злочин передбачений ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень). Хоча після Іловайська для Гелетея вже не має значення одним злочином більше або менше. Кінець, в разі падіння корупціонера Порошенка, для нього все один – тюрма.

Участь Гелетея в історії з викраденням пояснює багато розрізнених раніше фактiв. Закарпатський мікроавтобус, в якому відвезли Vano Nadiradze. Закарпатські “революціонери”, якi нібито затримані в Києві з вибухівкою. Закарпатські провокатори, якi вигнані ветеранами “Донбасу” з табору на площі Конституції. Закарпаття – давня вотчина Гелетея, тому не дивно що подільників для своїх “підстав” і провокацій він набирає саме звідти…

Так ось, факт того що Порошенко не може довірити справи нікому крім начальника охорони говорить багато про що. У нього немає людей, до нього немає довіри, від Петра Олексійовича відвернулися навіть його колишні подільники і вірні соратники. Залишився тільки головний охоронець. А дії його угрупування вже все більше нагадують дії ватажка мафіозного угрупування, банди, а не Голови Держави. А це вже колапс. А це значить дуже скоро все це закінчиться. Мугабе в Україні не приживаються. І наше завдання не допустити появи нового ставленика олігархії, зміни черговий дупи на золотому унітазі.

Нам треба змінити Систему. Щоб на кожну хитру дупу, яка порушує Закони України був свій законний болт з різьбою. У вигляді в’язниці, імпічменту i т. п. І не тільки для президента, але і для будь-якого персонажа якому люди довіряють будь – яку владу.

Семен Семенченко

Загрузка...

Post Comment