Вчинки Україна

Цаплиенко: Зазвичай я проти ненормативної лексики в себе на сторінці. Але тут особливий випадок народної “ЛНРівської” дипломатії.

Зазвичай я проти ненормативної лексики в себе на сторінці. Але тут особливий випадок народної “ЛНРівської” дипломатії. Цей напис, схожий за розміром на геогліф у пустелі Наска, зненацька виявив безпілотник на позиціях бойовиків у селищі Жолобок. Тут майже щодня точаться перестрілки. А тихих ночей взагалі не буває. Уявіть собі, як спітнілі бойовики викладають з будматеріалів цей геогліф край дороги.

Його й насправді треба розшифрувати. Як археологи розгадують звернення древніх та диких племен до Вищих Сил. Ну, що ж. Спробую.

Усього п’ять слів. Перші три говорять про те, що племенам набридло воювати, і вони сумують за легендарними часами миру та зарплатам в гривнях. Четверте слово повинно демонструвати їхню родоплеменну ідентичність. Мовляв, Росія все ще за нами. І, нарешті, п’яте слово, останнє в месіджі, геть нецензурне, демонструє, хто ж насправді домінує в цій війні. Дивним чином цей напис на ворожих позиціях повторює свіжі вислови “міністра закордонних справ ЛНР” Владислава Дейнего. “ЛНР повинна повернутися в склад України, але мати повну самостійність у складі Держави Україна”.

В принципі, це і є стилізована пропозиція Путіна. Бо, мабуть, він хоче піти з Донбасу, не втративши обличчя.

Втім, для повної розшифровки тексту, я б звернувся до психоаналітиків. За роз’ясненнями, що це означає по Фрейду.

Andriy Tsaplienko

Смотрите также “Экс министр Литвы, в логове ваты”:

Загрузка...

Post Comment