Роздуми

Дейнега: Є така чудова людина. Звуть Анатолій Матіос. Я думав написати пост і сказати що я думаю про самого Анатолія. Але вирішив бути жорстокішим

Є така чудова людина. Звуть Анатолій Матіос.

Він сказав що небойові втрати збройних сил склали понад 10 000 (це санітарні і безповоротні разом). Усі небойові. Для тих хто не в курсі поясню, небойовими втратами вважаються смерть або поранення в наслідок не бойових обставин, наприклад: самогубство, загибель через необережне поводження зі зброєю, через інтоксикацію (у тому числі алкоголь), загибель від “friendly fire” та інше.

Я думав написати пост і сказати що я думаю про самого Анатолія. Але вирішив бути жорстокішим – і дати таку змогу вам.

Висловіть її у коментарях. Лайкніть ті з них, думка у яких найбіль подібна до вашої. Можливо, я використаю вашу творчість для своїх наступних постів.

Не соромтесь. Анатолій гарантовано усе побачить. У тепловізор

P.S. для справки: усі втрати збройних сил за час війни сягають близько 11 000 солдатів. Із них 2333 – безповоротних.

Як на мене, Анатолію треба негайно вибачитись, бо з його слів виходить, що усі втрати нашої армії – небойові, усі: ДАП, Іловайськ, Дебальцево, Промзона, Світлодарка, Широкіно. Усі напились горілки, застрелились, підсковзнулись і упали з танку по п’яні. Ну ви зрозуміли.

P.P.S. а коменти ви пишіть. Не соромтесь. Мені дуже цікаво. Може Анатолій великий професіонал і патріот, а я просто не знав?

Vitaliy Deynega
Загрузка...

Post Comment