Політика Україна

Відео. Лещенко: Я втомився від “зради”. Але, може, ви підкажете, як ще пояснити цю історію?

Я втомився від “зради”. Але, може, ви підкажете, як ще пояснити цю історію? У час, коли Україна стала прохідним двором для російських диверсантів, СБУ витрачає час та сили на банальний перерозподіл бізнесу. Руйнують власність іноземних інвесторів.

Чергова ціль спецслужби – це на 100 відсотків німецька компанія “ДВА Агро Україна”, яка займається імпортом засобів для захисту рослин. Руками СБУ їм заблокували розмитнення продукції. Лист підписано Коваленком – заступником того самого Демчини, керівника департаменту “К” СБУ. Саме він вже зупиняв розмитнення імпортного автогазу, що призвело до перерозподілу ринку в інтересах Медведчука.

Справа вже закривалася, але наступного дня заступник прокурора Київської області витребував і скасував рішення про закриття – за вказівкою СБУ. Цим питанням особисто займається посол Німеччини в Україні. Ми не зможемо побороти це зло, якщо не зробимо одну просту річ – СБУ слід законодавчо заборонити займатися функціями, які їм не належать. І відповідний законопроект готується в парламенті.

Загрузка...

Post Comment