Cвіт Україна

Денис Казанський: По Мосійчуку. Без емоцій. Спеціально не став нічого писати одразу

По Мосійчуку. Без емоцій.

Спеціально не став нічого писати одразу, бо надто дивно виглядає ця історія. Тепер давайте врівноважено подивимося на факти.

Майже одночасно з вибухом біля Еспресо вночі запалав так званий “будинок Арбузова” на вул. Обухівській, 60.

Навколо цього будинку вже довго триває протистояння. Ще близько двох років тому туди заселилися переселенці та сім’ї бійців добробату ОУН Миколи Коханівського. Сьогодні туди їздив журналіст Sergii Kostezh, він спілкувався з ними. Люди кажуть що допоміг заселилися їм Коханівський, і з того часу вони вважали будинок своїм гуртожитком.

Але у певний момент претендувати на цей будинок став командир підрозділу “Одін” Руслан Кочмала (позивний Рем). Я не знаю на яких підставах він на цей будинок зазіхав, треба ще з’ясувати це.

Через цей будинок між Коханівським та Ремом виник конфлікт, який вилився у бійку та стрілянину. Саме тому Коханівський кілька днів тому потрапив до Святошинського суду, який згодом захопили його прибічники. Причому Мосійчук в цьому конфлікті виступав на боці Коханівського та людей, які жили у будинку. Ось як він поводив себе на суді над Коханівським.

http://fakty.ictv.ua/…/20171024-zastrelsya-mosijchuk-u-sud…/

Переселенці стверджують, що Кочмала-Рем погрожував їм спалити будинок, у якому вони жили. Вони вважають, що саме він чи його люди вчинив підпал вчора уночі. Також люди не на камеру кажуть, що замах на Мосійчука пов’язаний з конфліктом навколо “будинку Арбузова”.

Я не стверджую, що це дійсно так. Але є факт – серйозний конфлікт між Кочмалою, Коханівським та Мосійчуком. Я не знаю, хто в ньому правий, а хто ні. Та Погодьтеся, що збіг обставин дивний – вибух та підпал сталися майже одночасно. Тому російський слід в цій справі я вважаю малоймовірним.

Дивно, що радники міністра МВС після вибуху одразу ж почали звинувачувати російську сторону у замаху на Мосійчука, хоча майже нічого про обставини вибуху тоді не було відомо. Причому ніхто навіть не згадав про це протистояння навколо будинку. Хоча ця інформація дуже важлива, і не можна одразу відкидати версію, що Мосійчука намагалися підірвати через цю історію.

Якись дивний непрофесіоналізм.

Денис Казанский

Появилось видео момента взрыва

Загрузка...

Post Comment