Вчинки Роздуми

Я просто в шоці, наскільки брехливі заголовки вийшли у більшості змі про події в Святошинському суді сьогодні. Змушений пояснити, що там сталося насправді

“Я просто в шоці, наскільки брехливі заголовки вийшли у більшості великих змі про події в Святошинському суді сьогодні вночі.

Змушений пояснити, що там сталося насправді.

1. Командира добровольчого батальйону ОУН, кіборга Миколу Коханівського намагались незаконно відправити у в’язницю.

2. Люди що прийшли до нього на суд, вирішили не віддавати його поліції (бо невідомо, де і коли провели б суд, і не було жодного документу про його арешт). Вирішили чекати 9 ранку, на коли перенесли судове засідання.

3. В залі були не ”члени ОУН”. Половина людей були похилого віку, значна частина – жінки. Було багато дівчат. Були журналісти та адвокати. З ”боєздатних” активістів було не більше 15 людей.

4. Раптом, після першої години ночі почався жорстокий штурм. Сотня озвірівших беркутів забігла до залу і почала гамселити кийками всіх, хто там був. Півтора десятка ветеранів війни з росією, загартованих боями і на Майдані і в АТО змогли дати гідну відсіч. Серед них був і друг Білий, який отримав страшне поранення голови в Пєсках. З пластиною в голові він зміг витіснити бєркут з залу і захистити дівчат та старих людей від забивання кийками.

5. Бєркут почав запускати в приміщення отруйний газ та кидати газові і світлошумові гранати прямо в натовп людей. Жінки падали і втрачали свідомість. Людей тошнило прямо на підлогу. Було багато поранени, отруєних, з опіками шкіри та легенів.

6. МЕБЛІ НІХТО НЕ ТРОЩИВ, окрім бєркуту. Активісти, захищаючи своє життя і зоров’я побудували з меблів барикаду.

7. Оскільки приміщення було заповнене отруйним газом, через вікна всі вибігли у внутрішній дворик, та почали викликати швидкі, пожежні (бо від гранат бєркута зайнявся вогонь).

В цоьму дворику активісти перебували потім весь час, до приїзду народних депутатів, активістів та журналістів.

8. Бєркут втік з будівлі суду. Пожежні та поліція вибивали двері, щоб дістатись всередину”.

Stanislav Krasnov

Загрузка...

Post Comment