Вчинки

А я сьогодні вляпалась… цікаво що буде далі… побачила, як один чоловік керував джипом міцубісі… ледь не збив жінку з дитиною, потім вдарив іншу машину

В Ужгороді п’яний чоловік на джипі спочатку мало не збив жінку з дитиною, а потім намагався втекти від поліції.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала місцева жителька Олена Хархаліс, яка і стала свідком події.

“Трапляються різні історії… А я сьогодні вляпалась… цікаво що буде далі… побачила сьогодні, як один чоловік керував джипом міцубісі. .. ледь не збив жінку з дитиною… потім вдарив іншу машину … хотів втекти … але був дуже п’яний. .. тому я встигла його догнати , перекрила йому дорогу… позбігалися люди … Я викликала поліцію… Поки приїхала поліція , він намагався втекти і погрожував мені… потім прийшла його дружина і забрала авто… хотіла мене підкупити… але я відмовилась… на що вона мені сказала що йому і так нічого не буде… він казав що проблеми будуть у мене… на нього склали 4 протоколи :

1) дтп ;

2) намагався втекти з місця дтп;

3 ) керування авто у нетверезому стані ;

4) керування авто без посвідчення водія.

!!! ЦІКАВО ЧИ НАКАЖУТЬ ЙОГО ??? ЧИ В СУДІ ВІДКУПИТЬСЯ ????”

Користувачі мережі обурені п’яним водієм і його поведінкою.

“Вляпався він, а не ти! Ленка ти молодець, нічого не бійся!” – написала Ольга Андрейканич.

“Таким потрібно автомобіль на місці спалювати разом з посвідченням водія. Щоб наступного разу не повторилася Харківська трагедія”, – прокоментував Іван Сюра.

“Просто 10 років тому, таке ж п’яне чмо вбив цілу родину на 1-е вересня. Моїх знайомих”, – написала сама господиня посту.

Лена Хархаліс
Загрузка...

Post Comment