ато

Волонтер: Наступні три доби на війні будуть найгарячіші з початку осені.

У зоні конфлікту на Донбасі посилюється напруга. Наступні три доби на фронті стануть найгарячішим періодом з початку осені.

Про це повідомляють в Facebook волонтери благодійного фонду «Повернись живим».

Волонтери, посилаючись на дані розвідки, повідомляють, що бойовики щодня переміщують гаубиці і САУ в сторону лінії розмежування.

“Наступні три доби на війні будуть найгарячіші з початку осені. Такий сміливо жахливий прогноз ми можемо дати, спираючись на дані з передової АТО. Імовірно, у наступних щоденних новинах з передової ми будемо писати вже про обстріли наших позицій і населених пунктів із ствольної артилерії.

Найбільша кількість 120-міліметрових мін прилітала у напрямку населених пунктів Кримське, Попасна, Новотошківка і Троїцьке, що на Луганщині. У Донецькій області немає жодного підрозділу, на ділянці якого доба минула б без протистояння чи не прилетіло б десяток-два мін. Станом на 11.00 маємо трьох поранених, двоє у тяжкому стані.

Таке судження підкріплюють дані розвідки, яка щоденно отримує повідомлення з окупованої території про переміщення і рух гаубиць та самохідних артустановок у бік лінії розмежування. Водночас представники окупанта у СЦКК в усній формі повідомили, що не гарантують безпеку військових і цивільних для проведення ремонтних робіт на фенольному заводі м. Новгородське (Донецька область). Звісно, їхні підлеглі готуються до удару.

«Мінські домовленості я не підписував», – телефоном запевив мене один з командирів артилерії. От чого дійсно не вистачає нашим богам війни, так це якісних розвідувальних даних з тилу ворога і, звісно, корегування у реальному часі. Це все може безпілотний апарат.

Хлопці чекають вашої допомоги і завжди готові до бою”.

Повернись живим

Смотрите также “Мощная ответка ВСУ”:

Загрузка...

Post Comment