Cвіт Україна

В Будапешті біля стін посольства України пройшла акція “Самовизначення для Закарпаття”. Подробиці

У Будапешті біля стін посольства України пройшла скандальна акція “Самовизначення для Закарпаття”.

Про це на своїй сторінці в “ФБ” написала посол України в Угорщині Любов Непоп.

За її словами, під час вищезгаданого заходу всі учасники мітингу були одягнені в футболки з написом “Закарпаття за законом належить Угорщини. Самовизначення всіх пригноблених націй, змушених жити в Україні”. При цьому дипломат в черговий раз підкреслила, що МЗС України з самого початку був проти проведення даної акції. Примітно, що в момент акції деякі учасники мітингу тримали в руках прапор Каталонії.

Ось як посол написала про акцію:

“П’ЯТНИЦЯ 13…
Лише вчора Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідав Угорщину, щоб продемонструвати готовність і прагнення української сторони вести діалог навіть тоді, коли емоції і міфи створюють для цього негативне тло.
І от сьогодні. П’ятниця 13. Не знаю, чи організатори вибрали саме цей день випадково.
Акція під Посольством України в Будапешті, протест проти якої висловило МЗС України, адже організатори з самого початку заявили, що вони виступають за: «самовизначення Закарпаття і свободу русинським, польським, болгарським, румунським, вірменським національним громадам, які проживають на території нинішньої України», виражають протест проти «варварства путчистів, які захопили в полон Україну і разом з нею угорських національних братів».
У відповідь на протест України угорська сторона повідомила про право на мирне зібрання та висловлення протестів, під час яких учасники вільно висловлюють свої думки, та про право на донесення спільно сформульованої позиції.
Переконана, що використання цих прав не виправдовує напису на спині учасника акції: «Закарпаття по закону належить Угорщині. Самовизначення для всіх пригнічених націй, примушених жити в Україні»…. І для повноти картинки – офіційний прапор каталонської автономії.”

Nepop Liuba

Дивіться також: Найкраще привітання воїнів в стилі Хард-рок

 

Загрузка...

Post Comment