Політика Україна

Відео. Україна, понад усе! Розгромний виступ свободівця Іллєнко з трибуни ВР щодо закону по Донбасу

“Президентські законопроекти пропонують закріпити в українському законодавстві написані під диктовку Кремля “Мінські угоди”, які передбачають амністію терористам, особливий статус Донецька й Луганська, фінансування їх із Державного бюджету України”, ‒ нагадав свободівець.

“Народні депутати-свободівці терміново внесли на розгляд Верховної Ради України альтернативні до президентських законопроекти 7163-2 та 7164-1, які передбачають визначення Російської Федерації агресором, визнання регіонів Криму, Донецької та Луганської областей ‒ окупованими РФ територіями, припинення з ними торгівлі й вилучення всіх згадок про ганебні “Мінські угоди”. Це єдиний правильний шлях на противагу мінському договорняку й капітуляції”, ‒ наголосив свободівець.

Загрузка...

One Comment

  1. “Свобода”-повія для Коломойського…Що скаже Європа і США, той будуть робити дуполизи-націоналісти зі”Свободи”,так само як Бандера лизав дупу Гітлеру під час окупації..Через таких вар’ятів Україна розлетиться як колись Югославія..Україну може врятувати розумна людина-дипломат та істинний патріот усієї держави,який об”єднав би усі національності України,здійснивши примусове примирення між Сходом і Заходом,бо в іншому випадку ми отримаємо довготривалу війну…Женіть геть лжепатріотів-націоналістів із Верховної Ради та й з України також на Північний полюс!!!!

    Reply

Post Comment