Cвіт Україна

Єгор Соболєв: Нас мало в Парламенті, тому ми змушені вдатися до непарламентських способів боротьби.

Сьогодні у Верховній Раді на розгляд був поданий законопроект про реинтеграцію оккупованих терріторій. Треба зауважити що проект тільки вчора надійшов до комітету Верховної Ради, а вже сьогодні його намогались протягнути на голосування.

В законопроекті окремим пунктом визнаються Мінськи угоди, під якими свої підписи поставили террористи Плотніцький та Захарченко. Такий законопроект мав би пройти широке обговорення, але депутати більшості хотіли проголосувати надважливий закон за скороченою процедурою.

Цей факт, а також наявність пункту про визнання Мінських угод обурив депутатів деяких фракцій серед яких і був Єгор Соболєв. У своему фейсбук Єгор написав про сьогоднішні події:

“Фізично зупинили голосування Верховної Ради захопленням президії, звідки управляється зала засідань.

Ми не маємо допустити легалізацію в українських законах ідей Путіна назвати окупацію частини Донбасу особливостями самоврядування, амністії усіх його найманців та дозволу знову торгувати з окупованими територіями, що даватиме нову силу ворогу.

Нас мало в Парламенті, тому ми змушені вдатися до непарламентських способів боротьби.

Свого часу так само повинне було бути заблоковане записування в нашу Конституцію дозволу на базування російського флоту в Севастополі, звідки Росія почала напад на нашу державу.”

Єгор Соболєв

Дивіться також: “Невже історія вас нічого не вчить?!”, — Oksana Syroyid

 

Загрузка...

Post Comment