Політика Україна

Охендовський, Насиров, народні депутати і корумповані чиновники можуть відкривати шампанське: Соболєв про суть судової реформи

Петро Порошенко і Ко можуть пишатися собою.

До “нового” Верховного Суду підібрані судді, які ув’язнювали майданівців та не можуть пояснити своє майно. І разом з Кримінально-процесуальним одразу п’ять Кодексів – Господарський процесуальний, Цивільний процесуальний, Кодекс адміністративного судочинства, Кодекс законів про працю та Кодекс про адміністративні правопорушення – теж переписані “по новому”.

У кодексах з’явилися слова, які суддям треба буде трактувати на свій розсуд. Наприклад, “малозначна справа”, “грубе порушення закону”, “суттєві негативні наслідки”. Прокуратура отримала залазити волохатою лапою у будь-яку справу. При цьому корупціонерам різного рівня подарована індульгенція – закриття всіх проваджень проти них, якщо слідство не завершилося за два місяці після оголошення підозри.

Охендовський, Насіров, Мартиненко і інші підозрювані у Антикорупційним бюро та Антикорупційною прокуратурою можуть відкорковувати шампанське. Для нас з Вами шанси отримати в судах правосуддя стали ще меншими. Запам’ятаймо авторів цього рішення – самого Порошенка та 234 депутатів з його блоку, “Народного фронту”, “Опозиційного блоку” та інших уламків Партії регіонів, що підтримали президентську ініціативу. В момент натискання ними кнопок Андрій Журжій показував Андрій Парубій відео з фактом кнопкодавства, але спікер довів свою справу до кінця.

Єгор Соболєв

Смотрите также “Дончане о Украине”:

Загрузка...

Post Comment