Роздуми

Український фольклорист: SOS!SOS!SOS! Дуже прошу вашої допомоги і підтримки в розголошенні цієї інформації

До нашої редакції надійшло звернення про допомогу повз якого ми не могли пройти від відомого патріота України, українського фольклориста Валерія Харченко.

SOS!SOS!SOS! Дуже прошу вашої допомоги і підтримки в розголошенні цієї інформації в групах,своїх сторінках і підтримки ваших друзів яких я не знаю ! Через навмисний підпал наш будинок згорів , живемо в сарайчику вже третій рік , бандити розраховували купити нашу частину землі за копійки. На моїх руках дуже хвора людина інвалід другої групи,потребує уваги і догляду,їй потрібні дорогі ліки і лікування щоб позбутись тяжкої хвороби «бульбарного параліча» це моя рідна дружина Вікторія Костенко після важкого п’ятого інсульту!Прошу Вас Не видаляйте мене , передайте далі цю інформацію! Без вашої підтримки ми в скрутному становищі !!! З повагою до вас кобзар України Валерій Харченко.. (підтримайте мене розповсюдженням цієї інформації,розміщуйте на своїх сторінках і передавайте друзям, потрібна ваша увага , адреси доброчинних фондів)мій телефон 098 50 52 947., телефон також можна заправляти хто стільки зможе!!

Щиро Дякую Вам мої дорогі Українці за Репости і Допомогу!

VISA ELECTRON PrivatBank фінансова допомога Western Union 4731 2191 0607 4010 нова моя карточка по часу обслуговування !!!

5168 7420 2289 3782 карточка для доларів,

карточка для євро 5168 7420 2480 4167

SWIFT- ПриватБанк

Загрузка...

Post Comment