Україна

Гнап: Подивіться на це фото. Як дізнались раніше автомайданівці, Піщанський з тріском провалив переатестацію. Але…

Подивіться на це фото.

Ліворуч на ньому – патрульний з Дніпра Антон Мальков. Крутий хлопець, який днями пішов з патрульної поліції. Він написав у фб, що пішов через низьку зарплатню, виснажливий графік, недолугість начальства. Словом, через все те, про що вже розповідав раніше мій колега Александр Курбатов в своєму спецрепортажі “Піду з поліції” ще в липні.

А праворуч на фото – полковник Микола Піщанський. Начальник Подільського (колишній Котовськ) міськвідділку поліції в Одеській області. Полковника Піщанського, навпаки, з поліції не витуриш. Як дізнались раніше автомайданівці, Піщанський з тріском провалив переатестацію. Його рекомендували звільнити.

Бо крім іншого з’ясувалося, що Піщанський в 2010-му році начебто особисто бив затриманих учасників ходи на честь річниці створення УПА в Одесі. Та змушував їх підписувати фальсифіковані протоколи із зізнаннями. Провалив всі тести. Але попри завалену переатестацію, Піщанський пхався з усіх сил до нової поліції і зрештою, відновився через суд. А минулого року дістав в управління відділок у найбільшому місті на півночі Одещини.

Думаю, на відміну від патрульного Малькова, який полюбляв підтягуватись на турніку між викликами, полковник Піщанський і справді кращий вибір для Нацполіції. Якщо він працюватиме лежачим поліцейським на Одеській трасі, там більше ніколи не буде ДТП. З чим і вітаю керівництво Нацполіції та МВС.

Фото Дмитро Гнапа.

Дмитро Гнап

Дивиться також “90-ті знову у Коломиї”:

Загрузка...

One Comment

Post Comment