Cвіт Україна

Єгор Соболєв: Можна, я зараз зізнаюся Вам у своїх почуттях?

Можна, я зараз зізнаюся Вам у своїх почуттях?

Я хочу висловити своє захоплення ВАМИ. Людьми, з якими я маю честь і щастя жити в одній країні.

Ми четвертий рік втрачаємо близьких нам у війні. Які до того ж часто мають погане командування та хронічні проблеми з найнеобхіднішим на кшталт боєприпасів та зв`язку.

В нашому рідному Києві безжально, демонстративно та безкарно страчують наших, або тих, хто перейшов на нашу сторону, закладаючи в їхні машини вибухівку.

В різних куточках країни підривають наші стратегічні запаси боєприпасів. У повітря летять людські життя, житлові будинки, шанси нашої артилерії зупинити ворога та десятки мільярдів гривень наших податків.

Я навіть не буду акцентувати увагу на беззупинному і безкарному збагаченні керівників держави на чолі з Президентом, яке ми всі тепер бачимо в деталях завдяки нашому законодавству та журналістам на кшталт Mykhailo Tkach.

Я хочу підкреслити інше. В цих умовах звичайні люди давно б зневірилися, занепали духом, втратили волю і здатність діяти. (На що справедливо і розраховує ворог, якого в атаку веде ФСБ з її дуже добрими аналітичними спроможностями).

Але ви цього не робите! Ви зроблені з якихось неймовірних матеріалів, щось до української крові підмішали ще амазонки, чию країну Геродот ідентифікував на наших землях; щось з неба нам посилають наші світлі мудреці на кшталт Євгена Сверстюка чи Любомира Гузара; щось таке чарівне відбувається на наших землях, що українці та українки роблять зовсім протилежне!

Нація не панікує.

Нація не здається.

Нація йде вперед.

Нехай під ногами ще вкрай небезпечна трясовина з вкраденої історичної пам`яті, безвідповідального совка та упирських талантів клептократів.

Люди, які дізнавалися, що в Калинівці загорілися склади зі снарядами від Градів та Ураганів, і швидко їхали туди рятувати інших людей… як вас можна не любити?!

Я Вас дуже люблю.

Єгор Соболєв

Смотрите также: СУД ВИНІС РІШЕННЯ ПО ВИХОВАТЕЛЬЦІ ДИТЯЧОГО ТАБОРУ “ВІКТОРІЯ”

Загрузка...

Post Comment