Політика Україна

«Самопоміч» зробила гучну заяву щодо пожежі на складах під Вінницею

Якщо протягом двох років злітає в повітря чотири склади боєприпасів (Калинівка, Балаклія, Маріуполь, Сватово), то можна скільки завгодно звинувачувати в цьому Росію, диверсантів, але починати треба з того, хто відповідає за оборону та безпеку держави.

Як можна довірити оборону держави тому, хто не здатен убезпечити набої в тилу?

Навіть один вибух складу боєприпасів мав би мати наслідком публічний процес над злочинцем або некомпетентним службовцем. Чотири інцеденти – це вже відвертий саботаж системи безпеки та оборони, за яку має нести відповідальність керівництво найвищого рівня. Тим більше, що за роки війни, уряд не спромігся побудувати жодного заводу з виготовлення боєприпасів.

Відсутність розслідувань – показник злочиної недбалості військової прокуратури та СБУ.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» вимагає від Головнокомандувача:

– негайної відставки керівників Генерального  Штабу та Міністерства Оборони;

– негайної відставки Військового Прокурора;

– розслідування та публічного судового процесу над представниками найвищої ланки управління, які безпосередньо відповідають за використання коштів на утримання та утилізацію боєприпасів.

«Самопоміч» вимагає звіту про використання коштів, які були виділені на сектор безпеки та оборони у 2014-2017 роках, а також аудиту складів зброї, який готові здійснити депутати різних фракцій, щоб надати суспільству об’єктивну інформацію та розрахувати необхідне фінансове забезпечення для утилізації та безпеки озброєння.

Фракція «Самопоміч» вимагає від Президента публічного звіту в парламенті про стан сектору безпеки та оборони та його адекватність загрозам безпеки держави.

За матеріалами Samopomich.ua

Загрузка...

5 Comments

 1. Отправит в отставку этих и назначит таких же как они или ещё хуже ! Здесь нужна полная замена всех органов власти – люстрация и суды ! Всех к отваету и первым конечно СВИНОРЫЛОГО да так что бы судьбt румынского … этот бы позавидовал ! Поэтому в Румынии и сегодня генпрокурор живёт в двухкомнатноцй квартире !!!

  Reply
 2. Та ніхто з них не працює на інтереси держави, а тільки на особисте збагачення! Всі верхи і на всіх рівнях! Не було б помилкою пересадити всіх чиновників!

  Reply
 3. В заяві Березюк звертається до голвнокомандуавча , яким є порошенко ,який і є причиною всього бардаку що твориться в державі ,в якого і є ціль знищити Україну як державу .

  Reply
 4. Цілком і повністю приєднуюся до вимог і підтримую позицію партії “Самопоміч” і вимагаю від президента України притягнення до кримінальної відповідальності всіх винних .

  Reply
 5. Ця заява, як і багато інших, залишиться голосом волаючого в пустелі. Це наслідок негативної селекції, яка тривала в совку і навіть в “незалежній” Україні. Тому маємо таку, з дозволу сказати, “еліту”.

  Reply

Post Comment