Cвіт Україна

Збожеволівший мер виводить Одесу зі складу України! Патріоти готуються давати відсіч

З огляду на останні події, а особливо на сьогоднішні, міський Голова Одесивтратив відчуття реальності та самоконтролю і забув, що являється мером українського міста на четвертий рік по перемозі Майдану. Геннадій Труханов забув, що має підкорятися українському законодавству і, що він не абсолютний монарх, а обранець, який має нести відповідальність перед народом. Сьогоднішніми подіями нешановний пан Труханов остаточно перекреслив хоч якісь натяки на легітимність себе та своєї міської ради, розписався у власному сепаратизмі та почав процедуру виходу міста зі складу України.

Сьогодні правоохоронці не пустили на сесію міської ради не тільки активістів та звичайних громадян, а ще й всіляко перешкоджали прохоженню всередину депутату Верховної ради та представникам ЗМІ, грубо порушуючи законодавство. В результаті такого свавілля виникали чисельні сутички, багатьох патріотів було побито поліціянтами. Декількох представників громадськості в решті поліцейські погодились пропустити, але в самій будівлі їм перекрили вхід представники особистої гвардії тітушок Труханова з числа “Муніципальної охорони”.

Не знайшовши справедливості під стінами мерії, обурені громадяни пішли до прокуратури, де вимагали відповіді від прокурора області Жученко Олега на питання, чому правоохоронці та міська влада грубо порушують закон та чи будуть вони за це відповідати. Прокурор, під тиском громадськості, визнав незаконність дій правоохоронців та погодився самостійно провести активістів в будівлю мерії. Але навіть він, навіть очільник ГУ МВС Одеської області виявились безсилими проти труханівських тітушок, які лише після сутичок почали пропускати журналістів та активістів всередину. Такими діями тітушки мера прямо довели, що вони не підкоряються українському законодавству та українським можновладцям.

Увірвавшись в залу засідань, громадяни побачили, що ні міського голови, ні депутатів там вже нема. Проте, як ми вже казали, знайшовся стенд із забороненою радянською символікою, черговий приклад того, що міській владі абсолютно байдуже на закони України. Дуже шкода, що в очільників міста не знайшлось сміливості з’явитися перед своїми громадянами, адже питань до них накопилось дуже багато.

Геннадій Труханов, його тітушки, поліція, що відверто діє проти активістів, вчиняючи свавілля та терор, вихід на волю терористів, безпосередньо причетних до подій 2 травня, трагедія в таборі “Вікторія”… Накопилось надто багато протиріч, вирішити які можна тільки одним чином- відставкою Труханова, розпуском міської ради та призначенням перевиборів. Такий ультиматум поставили україські патріоти перед можновладцями. Якщо цього не буде- реакція не змусить себе чекати. Якщо міська влада вже відверто плює на закони України та чинить сепаратизм, не підкоряючись загальнодержавним законам та інститутам, вона не має права розпоряджатися долею нашого міста. Ми захистили регіон в 2014 році, захистимо і в 2017.

Правий Сектор Одеса

Смотрите также: Как рос. консула проганяли Одесса

Загрузка...

Post Comment