Cвіт

Ну, як, Петро Олексійовичу? Норм? Кадри з тим, як натовп зминає прикордонників, сьогодні облетять весь світ

Ну, як, Петро Олексійовичу? Норм?
Кадри з тим, як очманілий натовп зминає прикордонників, сьогодні облетять весь світ. Російський агітпроп допоможе – країна 404, failed state и вот это вот все.

Ще невідомо, чим все закінчиться, до речі. У вас не виникло передчуття громадянської війни? А ще – бездонної бридоти.
Тільки так і можуть закінчуватися абсолютно невиправдані історії, коли державний механізм намагаються використовувати з метою зведення особистих рахунків та образ.
До сліз противно дивитися, як шматують прикордонників, особливо на тлі юлефанів. Хоча тих, хто на це пішов, теж можна зрозуміти.

Ганебний цирк з потягом, замінованим пунктом пропуску та перекриттям кордону не міг закінчитися нічим іншим.
А, і вас дивує, що прикордонники, здається, до кінця не розуміли, як їм реагувати? Так я ж про це вчора писав, угу?https://www.facebook.com/BogdanButkevych/posts/1492145894184011?pnref=story Думаю, невдовзі з прикордонників піде багато людей, яким набридла показуха і управління в стилі того, яке ми побачили сьогодні на Шегинях.


Так, звичайно, зараз включаться диванні війська Банкової, які будуть судомно пояснювати, який же бандит Саакашвілі, і т.д. і т.п. Завтра пан Порошенко відкриє ще кілька дитсадочків та виголосить кілька красивих промов з ритуальним набором фраз.


Але ж проривали кордон, впевнений, не тільки активісти Міхо. А й ті, хто просто скандував вже багато годин: “Додому” на нейтральній полосі, куди їх загнало боягузтво влади. Та її думка про те, що “піпл схаває”. Не схавав. А найгірше, що скористається цим піздєцом всякий політичний непотріб й пряма агентура кремля. Чимало якої світило своїми ботоксними хлібальниками сьогодні цілий день з кордону.
Відчуття, що насрали в душу. В прямому сенсі слова.

Богдан Буткевич

                               Смотрите также: Сторонники Саакашвили прорвали кордон.

Загрузка...

Post Comment