Україна

Дмитро Гнап: Офігенно, друзі. Просто зашибісь. Президент дав…

Офігенно, друзі. Просто зашибісь. Президент дав нове звання скандальному СБУшнику Демчині. Тепер він – генерал-лейтенант.

Пофіг, що нещодавно ми викрили Демчину – головного антикорупціонера СБУ у володінні численним незадекларованим майном.

Пофіг, що після цього НАБУ порушило проти Демчини кримніальне провадження за підозрою у незаконному збагаченні.

Пофіг, що Демчина зі своїми підлеглими перекришував десятки різних бізнесів, дискредитувавши остаточно СБУ.

Пофіг. Президента Порошенка не зупиняє те, що він відзначає людей, які ходять під кримінальним переслідуванням. Це такий кругообіг сечі в природі, даруйте. Спочатку, бідний Демчина сцявся від страху, коли я питав його про шикарний будинок під Києвом. Тепер Демчина разом з Порошенком насцяли нам в очі цим указом про підвищення в званні. 

Дайте вже маршала цьому рекетиру в погонах, хулі там церемонитись! Внизу, коротке відео про бандита Демчину. Подивіться, якщо ви пропустили раптом.

Указ Порошенка тут: http://www.president.gov.ua/documents/2452017-22482

Дмитро Гнап
Загрузка...

One Comment

  1. Дмитро Гнап, порошенко точно не президент Украины с 2016 года! просто откройте для себя конституцию Украины а не только порошенковские телеканалы. тоесть, специально для вас. ни один указ некоего порошенко от имени президента, начиная с 2016 года не являются законными и ничего не значат. поэтому прекратите скулёж о якобы указах якобы пезидента порошенко. этим вы только поддерживаете антиконституционные действия прессы и рады

    Reply

Post Comment