Cвіт Россия Україна

“Скоро все закінчиться, прийнято остаточне рішення!” – Гримчак зробив заяву по Донбасу після переговорів Волкера з Сурковим

Заступник міністра з питань окупованих територій Юрій Гримчак заявив про те, що рішення про вихід російських військ з Донбасу вже остаточно прийнято. Тепер США і Росія активно обговорюють, як цей план буде реалізований.

Що відбувалося на зустрічі Суркова з Волкером, стане відомо після візиту спецпредставника Держдепу США до України, Юрій Гримчак вважає, що рішення щодо виведення Росією військ з Донбасу вже ухвалене і їй доведеться зробити це.

Таку заяву він зробив в ефірі “5 каналу“.

“Я думаю, що рішення по Донбасу, по велиому рахунку, вже прийнято – вони підуть звідти.  Єдине, що сьогодні обговорюється, як вони підуть, на яких умовах і так далі”, – наголосив Гримчак.

На думку заступника міністра, поведінка Суркова після зазначеної зустрічі була цілком природною в такій ситуації. “Сурков, з точки зору деяких наших “зрадофілів”, повинен був вийти, “рвати на собі волосся” і кричати, що все пропало. Але так не буває, бо він давно дорослий хлопчик і якщо йому принесли п’ять пунктів, що вони мають виконати або завтра вам буде бубух, він вийде і скаже, що майже про все домовились”, – вважає Гримчак.

Він також додав, що зрозуміти, що саме відбувалося на зустрічі, вдасться, коли Волкер прилетить до Києва. “Вони тут будуть з міністром оборони США, я так думаю, що будуть на нашому параді.

Нагадаю, Президент України у Мюнхені заявив, що без нас жодне рішення прийматися не буде. Тому спочатку прилетів Волкер в Україну, був на лінії розмежування, потім об’їхав всіх наших союзників, потім поїхав розповідати, що потрібно робити росіянам. Я думаю, що все буде добре”, – сказав Гримчак.

Дивіться також “Реакция россиян на “безвиз с США””:

Загрузка...

Post Comment