Роздуми

Виногродский: Поліція Кировоградської області (м. Знам’янка) знову відзначилася антилюдиностью

Поліція Кировоградської області (м. Знам’янка) знову відзначилася антилюдиностью.

Патрульний екіпаж не надав допомогу бійцю, який Отримав травму електричним струмом у 27000 В.

Побратими потерпілого несли його на плащ палаці більше 4 кілометрів. Зупинили екіпаж патрульної поліції. Звернулися по допомогу для транспортировки у шпиталь.

Патрульні порадили бійцям займатися фізичними вправами і побігати. Та поїхали. Це мені повідомили Миколаївській волонтери, які зараз виїжджають до Кропивницького. Військова частина, яка була на марші з зони АТО обурена і вимагає термінового покарання. 

Чекаю подробиці з міста події.

Потрібеа нам ТАКА поліція і ТАКА влада?

P.S. Незграбні спроби начальника обласної поліції обвинуватити військовослужбовців тому що вони були п’яні нічого окрім роздратування не визивають. Військовослужбовці вимагають прибуття ВСП Для спростування цього наклепу. Але ж стан алкогольного сп’яніння не дає права патрульної поліції відмовляти потерпав потерпілому у допомозі, тим більш що життя його було під загрозою.

P.S.S. У дусі Порошенко то Авакова поліція докладує нагору про те що усі хлопці п’яні, постраждалий п’яний. На вимогу і на воро порта хлопців провести медичне осві достало вони відмовляють це робити. Потяг повинен відправитися через годину. Тягнуть час, щоб поїхали і зробити їх винуватцями.

Анатолий Виногродский
Загрузка...

Post Comment