Cвіт Україна

Кремлівська провокація у виконанні Лободи та російської агентури

Гадаєте, після інциденту зі зривом концерту Лободи в Одесі, вона розкаялась та зробила правильні висновки? Ні, все із точністю до навпаки. 

Але по порядку.

Пройдемось по голим фактам.

Скандал навколо ситуації з журналістами ТСН, обіцянка їм “кулі від Кадирова” та далі — кліп Свєти “Случайная”, де сказано що її охоронець виходить з в’язниці після вбивства журналістів каналу 3+3, якби натякаючи, посилання https://goo.gl/eLa37N.

Також неодноразові візити на російське ТБ та по суті — вона стає одним із інструментів їх пропаганди.

Читати тут https://goo.gl/VEEKvP

Ось у Малахова на першому російському каналі і вона, і її мама

Цього року Лобода стала ведучою на премії RU.TV, де сама ж взяла основну номінацію. І зробила ще один крок проти України — вручала премію за кращий кліп в окупованому Криму.

Посилання: https://goo.gl/DE8FUo

Це до слів про те, що мистецтво поза політикою, як люблять казати багато хто. Хоча і назвати мистецтвом те, що робить Свєта, язик не повертається.

Наступний день — спроба провести концерт в Одесі. Великий протест обурених одеситів та скасування виступу. Істеричні заяви Лободи і її продюсера, незадоволена вата та люмпен.

Далі Лобода продовжила шлях по віддаленню від України. В час, коли її Батьківщина воює проти РФ, гинуть кращі сини нації, вона летить в гості до російського (а значить контрольованого путіним) олігарха Дерипаски та дригається і співає на його корпоративі. Пруф: https://goo.gl/HRB7Xs

Одразу після цього — ще один виступ Свєти на весіллі російських олігархів.

https://goo.gl/FpjLCn

Як то кажуть, пішла по траекторії нахилу. Гроші ж не пахнуть, а тому можна побути забавкою для вбивць.

І от, тепер Лобода повторно зібралась в Одесу. Точніше, її зібрали. Риг Клімов та відвертий сепаратист Вознюк. Першому належить стадіон “Чорноморець”, а другий під своїм брендом “ПростоРадіо” власне організовує сам концерт. Він також є власником кінотеатрів “Москва”, “Звьоздний” та “Родіна” в м. Одеса і не тільки. Власне, сказати що Вознюк спить і бачить російські війська у нас — не сказати нічого.

Ось він на фото

А це вже сам Клімов. На фото посередині.

На 3 вересня в Одесі заплановано вказаний концерт. І це цілком свідома провокація та, не побоюсь сказати, спроба реваншу тих, хто співпрацює з країною агресором. Це виклик всій патріотичній спільноті Одеси, і я запрошую всіх своїх друзів з інших регіонів на цей день прибути до міста. Бо нам просто плюють в обличчя.

Бо після тисяч вбитих росією українців в Україні не повинні заробляти гроші ті, хто підтримує ці вбивства.

Ми повинні достойно відповісти.

Інакше гріш ціна та ганьба нам всім, якщо ми дамо відбутись концерту путінської запроданки Свєти Лободи, що організовують екс-риг і відвертий колаборант.

Прошу підтримати репостом.

Дякую.

P. S. І питання — як Лободі на стадіон підганятимуть тепер катер?

Минулого разу вона тікала на ньому з клубу.

Сергій Стерненко

Cмотрите также:  Рускоязычная челюсть

Загрузка...

Post Comment