Cвіт Політика Россия

Степан Полторак зробив заяву відносно навчань Кремля та Мінська “Запад 2017”

Майбутні навчання “Захід – 2017” надзвичайно потужні і можуть бути використані для прикриття агресії не тільки проти України, а й будь-якої країни в Європі, яка має спільний ділянку кордону з Росією. Міністр оборони України Степан Полторак попередив про потенційну небезпеку військових заходів Кремля і Мінська.

Глава оборонного відомства завив, що Київ і світове співтовариство розуміють ступінь загрози.

“Україна та світ має спільне бачення можливих перспектив проведення навчань ВС РФ.

Майбутні навчання “Захід – 2017″ є надзвичайно потужними. Вони можуть бути використані, щоб почати агресію не тільки проти України але й проти будь-якої країни Європи, яка має спільний кордон з Росією. Ми будемо адекватно реагувати на проведення цих навчань.”

Нагадаємо, навчання армій РФ і Білорусі пройдуть з 14 по 20 вересня. За офіційними даними, в заходах візьмуть участь 13 тисяч військових. За непідтвердженими даними, в навчаннях буде задіяно до ста тисяч військових. Силовики будуть відпрацьовувати навички на 7 полігонах в Білорусі і Росії.

Предстаники Пентагону та НАТО попереджали Україну та країни Європи про велику ймовірність вторгнення військ РФ на теріторію суверенних держав, та початок повномасштабних військових дій.

Загрузка...

Post Comment