Політика

Ірина Геращенко: “Сім головних зрад тижня”

Зрадофільські теги тижня:
– Україну не запросили на G20! Зрада!
Україна, на жаль, не член G20, тому й не запросили. Так само як і всі інші країни , які не входять до цього клубу . Як і лідерів більшості країн ЄС, до речі , ( проте , ЄС там був представлений керівництвом Євросоюзу, зкокрема , Головою Єврокомісіі Жан – Клодом Юнкером).

– Україну не запросили на зустріч країн ” Тримор’я”. Зрада!
Саміт країн Тримор’я задумувався як зустріч лідерів держав , що є членами ЄС. Україна, на жаль, поки що не є членом ЄС, й це провали попередніх урядів, які прогавили українські можливості. А нам треба сьогодні наздоганяти все упущене і втрачене, змінювати країну, аби вона могла претендувати на членство в ЄС і НАТО.

– У Гамбургу і Варшаві про Україну говорили без України! Зрада!
Взагалі- то, там в першу чергу говорили про Росію, про те, що вона порушила територіальну цілісність і суверенітет України, не поважає норми міжнародного права , не виконує мінські угоди. Про те , що санкціі проти РФ триватимуть до повного відновлення територіальної цілісності України, включаючи Крим і Донбас.

– Меркель і Макрон зустрілися з Путіним без Порошенко! Зрада!
Взагалі- то , президент Порошенко напередодні G-20 мав візити до Берліну і Парижу, зустрічі з партнерами, також телефонну бесіду з пані Меркель, під час яких ретельно обговорили ситуацію на Донбасі і в Криму, безпекову, гуманітарну складову, порушення прав людини, звільнення заручників. Маємо скоординовану і спільну позицію з партнерами, і це добре, що вони мали можливість донести Путіну, що Крим і Донбас залишаються в центрі уваги світу.

– Тілерсон приїде в Киів тиснути і вимагати виконання політичного блоку мінських угод! Зрада!
Це ми чуємо вже три роки від шановних зрадофілів. Про ” обмін” Криму на Донбас, про негайні вибори на окупованих територіях, про зняття санкцій з РФ. Ау , зрадофіли, ваші ” прогнози” і ” експертні думки” жодного разу не збулися- не реалізувалися. Може, визнаєте це і принесете вибачення , що брехали суспільству?

– Від України втомилися! Зрада!
Ага): Тільки за останні 5 днів Україну відвідали і відвідають Держсекретар США Тілерсон, Генсек ООН Геттереш, Генсек НАТО Столенберг, все керівництво Євросоюзу, зокрема Голова Єврокомісіі Юнкер, Голова Європейськоі Ради Туск, високий представник Могеріні, інші високі іноземні делегаціі.

– Всі іноземні гості всі зустрічі починають і закінчують з корупціі. Зрада!
Бувала на багатьох високих зустрічах. Головні теми- Крим, Донбас, окупація з боку РФ, підтримка України, хід реформ, захоплення украінською армією. Звичайно, говорять і про необхідність рішучоі боротьби з корупцією, при цьому визнають, що Украіна багато зробила в цьому напрямку, починаючи від створення відповідних незалежних органів, і конкретних кроків відповідних структур. Про корупцію , з якою начебто не боряться, говорять ( як прочитала в постах) , в першу чергу , самі активісти- антикорупціонери. Дуже хотілося б вірити, що під час своіх зустрічей вони також , хоча б одним реченням , згадують про російську агресію і війну. Говорили не лише про відповідальність України, але й наших західних партнерів ПЕРЕД Укоаіною, зокрема , й в контексті Будапештського меморандуму.
Гарного нового тижні всім . Мудрості і єдності в боротьбі ЗА Україну . І поменше ” зради”.

Iryna Gerashchenko

Загрузка...

Post Comment