Cвіт Россия

Трамп придумав, як довести до банкрутства Росію

В якості політичного інструменту глава американської держави буде використовувати досить інтенсивно зростаючі запаси природного газу в США.

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп хоче запропонувати знизити енергозалежність Європи від Російської Федерації за допомогою поставок газу з США, передає Reuters.

За інформацією, що надійшла від джерел з Білого дому, президент США буде використовувати швидкозростаючі запаси природного газу в своїй країні в якості політичного інструменту, коли зустрінеться у Варшаві 6 липня з лідерами країн, залежних від Москви в енергетичному питанні.

Також підкреслюється, що експорт газу, а також нафти зі Сполучених Штатів допоможе знизити залежність країн від РФ. Однопартійці Трампа, які вимагають від президента більш жорстку позицію щодо Росії через її втручання у вибори і ситуацію в Україні та Сирії, підтримують ідею використання експорту природного газу як політичний важіль впливу на Кремль.

Дональд Трамп розповість лідерам держав, що хоче допомогти їм позбутися від енергозалежності, спростивши для американських компаній поставку більшої кількості скрапленого природного газу в Європу.

Загрузка...

Post Comment