Вчинки

Штаб Блокади виходить з переговорного процесу.

ЄДНІСТЬ ПОЗИЦІЇ ПУТІНА. ЗАХАРЧЕНКО, ПЛОТНИЦЬКОГО ТА ВИЩОГО КЕРІВНИЦТВА УКРАЇНИ У ВІДНОШЕННІ БЛОКАДИ ТОРГІВЛІ НА КРОВІ РОЗСТАВЛЯЄ ВСЕ ПО СВОЇХ МІСЦЯХ

Сьогодні через засоби масової інформації був розповсюджений ультиматум “керівництва” так званих ЛНР-ДНР організаторам торгівельної блокади. Російські найманці, вбивці українських воїнів вимагають до 01.03.2017 року припинити блокаду торгівлі з окупантами. Пізніше до цих вимог доєднався офіційний Кремль, який, вустами прес-секретаря В.Путіна, Пєскова, підтримав вимоги Захарченка і Плотницького, та виразив подив бездіяльності української влади у відношенні учасників блокади торгівлі на крові.

Штаб заявлє про те, що подібна єдність позицій керівництва країни-агресора та вищого керівництва України свідчить не тільки про торгівельні зв’язки між ними під час війни, але й о прямої зради інтересів України.

Штаб заявляє про те, що припиняє будь-які перемовини з прем’єр-міністром України. Штаб блокади закликає патріотів України прибути на допомогу гарнізонам редутів та планує негайно розширити географію блокади, перекривши останні траси, де ще існують струмки торгівлі на крові. Штаб заявляє, що не зверне блокаду ні при яких обставинах, до повного виконання наших вимог (звільнення полонених і заборона торгівлі з окупантами з боку держави), та готовий до протидії будь-яким спробам силового розгону зі сторони зрадників України.

Разом – до перемоги!

Слава Україні !   Штаб блокади торгівлі з окупантами

Загрузка...

Post Comment