Україна

Відео. Палкі вітання Україні з редуту, нові рішення блокади. Майданів, революцій більше не буде, далі буде …

Частина друга.

Також сьогодні була інформація про те, що керівництво Нацгвардії виконає наказ, і займеться зачисткою блокпостів. Якщо буду наказ.

Якщо суд прийме рішення про деблокування залізниці на Донбасі, то Нацгвардія готова брати участь у знятті блокади силою.

Про це командувач Нацгвардією генерал-лейтенант Юрій Аллеров сказав в інтерв’ю Новому времени.

“Ми, гвардія, поза політикою. Ми правоохоронне формування. Якщо законом прописано, що треба розблокувати, поліція вживає відповідних заходів, і якщо її вимоги відмовляться виконувати, вже ми – як силова складова – будемо змушені це зробити”, – сказав він.

“Ми не боїмося бути крайніми. Щоправда, ще є пропозиція, що якщо там депутати блокують, то на противагу теж треба взяти депутатів”, – додав генерал.

Водночас він зазначив, що питання блокади має вирішуватися в нормативній та юридично-правовій площині.

“Має бути прийнято рішення суду з деблокування. Є багато складових. Але якщо хтось ходить, піариться, вирішує якісь свої економічні питання в зоні АТО? Такого не може бути. Той, хто так робить, – злочинець”, – вважає командувач Нагвардії.

Зазначимо, що на наступний день після введення надзвичайного стану в енергетиці України РНБО ухвалила указ, яким доручила силовикам охорону електрооб’єктів в АТО.

Загрузка...

Post Comment