Роздуми

Олексій Арестович одним постом зруйнував усі канони, погляди, та традицій спілкування між Українцями та Росіянами.

Чим більше росіянин шендерович, тем більше він небезпечний для України.

Забудьте їх усіх назавжди.

Не шукайте там нічого.

Вони – чужі і вони – вороги.

Усі ці гуманізаційні розмови, що з іх, що з нашого боку – елементи гибрідної війни проти українства.

На їх гибрідну війну ми маємо відповісти власною тотальною війною, яка, насамперед, має виявитись у формі повній культурній відрази до усього московського, зо всіма їх “докторами” та “девочками, что летели в первый раз”.

Жодних компромісів, жодного сприйняття.

Чужі, чужі, чужі.

Саме з “обопільних речей” (православ’я, славянство, спільна історія і пр.) завжди відбувалося проникнення сюди московської зарази: у 17 сторіччі, у 18-му, у 19-му, у 20-му, зараз.

Кожного разу, коли ви маєте справу з #онижетожелюди, ви програєте себе і власну націю, наближаєте новий голодомор і нові Валуївські циркуляри.

Російський гуманіст закінчується там, де починається українське питання.

Коли вони критикують війну в Україні, вони критикують власний політичний режим, а не співчувають українцям.

Згодом завжди вилізе #кримнаш.

Проведіть кордон між собою та ними назавжди і ніколи до того не повертаєтесь.

– Людина не той, хто вміє воювати, а той, хто точно знає, хто його ворог (с).

Алексей Арестович
Загрузка...

7 Comments

 1. Чого це він зруйнував? Оркі зруйнували все у лютому 2014, а Арестович просто констатує.

  Reply
 2. Гідність, Воля, Перемога Честі, Правди і Добра – Понад Усе, Навіки…!!!!!!!!!!!!
  Нескореними Будьмо не тільки в час лихий, гуртом та з автоматами, Браття, а Кожен День Плекатимемо Віднині й Назавжди, для того, щоб не загарбали, не спаплюжили б Незабутні, Безцінні, Вічні Пам’ять, Звитяги і Здобутки Героїв Справедливості, Честі і Світла, Інакше Ніяк вести себе Ми просто не Маєм Права….!!!
  Усі збочення, пиха, сепаратизм Душі, жадність безкрайня породжує проблеми в головах нетверезих і байдужих серцях, Тільки Ми Можем Врятувати
  Себе і Світле Майбуття
  Майбутніх Поколінь, Тримаймося Разом, щоб Рідна Земля була Ціла, Щаслива і Непорушна і Навіки Здрава…!!!
  Все не вкрадеш, всіх не обдуриш, Народ – єдина Справжня Влада, Хазяї і Власники України, Ми- не об’єкти для знущань, Щирі, Непохитні, Відчайдушні Скелі-Чоловіки!!!
  Українці вже давно Виборюють Право На Щастя, Гідність, Незалежність і Свободу, і хай там що нам не готують темні посіпаки, Правда, Добро і Честь для Справжніх Патріотів, Рятівників й Хранителів Своїй Землі
  Безцінні, дорожче за усі смарагди світу, Понад Усе Невідворотно, Щиро, Безсумнівно, Зараз, і так Буде Завтра і Навіки…!!

  Reply
 3. Когда начался “КрымНаш!”, тогда и закончилось братство и дружба с российской мразью. Прощай, русский мир, земля тебе железобетоном.

  Reply
 4. Как можно относиться к автору с его умозаключениями, если он не потрудился исправить элементарные грамматические ошибки? Или он их не заметил вовсе? Каково будет доверие с моей стороны? Очевидно, минимальное.
  Почему нас не понимают вменяемые несоветские люди – не задумывались? Как можно писать “жодних”, если в самом корне этого слова есть “одн”, означающее единственное число. Если чего-то нет даже в количестве одной единицы, то какой смысл использовать множественное число?
  В этом смысле пределом отсутствия здравого смысла является фраза “без жодних”…
  Ну, кто может понять людей, которые не владеют родным языком? Нас воспринимают недолюдьми заслуженно: когда неучи берутся рассуждать “о великом”, это выглядит комично, как минимум.

  Reply
   1. Кому цікаво, що тобі хочеться? Ти ще й півник?
    Так ти в собі шарікова і не вбив, “патріот” довбаний.

    Reply
 5. Тільки що сам написав-:
  Доки не відійдемо від москалів в іншу, недосяжну для нього площину, так і буде хапати нас ця підла паскуда за горло і не давати нам життя. Само не живе – і іншим не дає. Дуже багато мотузок треба розірвати – мова, релігія, людський інфільтрат, спільний кордон…

  Reply

Post Comment