Авторитетне міжнародне видання Bloomberg зазначає, що націоналізація Привату це ….

bloomberg_default-a4f15fa7ee

Націоналізація найбільшого банку в Україні ПриватБанку очистить банківську систему країни і стане хорошим прикладом для ЄС та Італії.

Про це пише Bloomberg.

“Україна піднатужилася в минулі вихідні – разом з Міжнародним валютним фондом – з метою очищення своєї банківської системи, взявши на себе ПриватБанк, що забезпечить стабільні операції для вкладників і допоможе запобігти системним ризикам”, – йдеться у повідомленні.

Європейський Союз та Італія повинні взяти до відома методи боротьби України, що може допомогти вирішенню питання з італійським банком Banca Monte dei Paschi di Siena SPA, пише видання.

Уточнюється, що для успішної націоналізації банку Україні слід буде проявляти обережність щодо міжнародних утримувачів з переважним правом погашення так само, як і попередні власники ПриватБанку.

Як повідомлялося, 18 грудня уряд України прийняв рішення про націоналізацію найбільшого в країні комерційного банку ПриватБанк, від стану справ якого, за словами Президента України, залежить фінансово-економічна ситуація в країні.

За матеріалами ukrinform та Bloomberg

Теги до матеріалу
,