Роздуми

Крапки над Ї у розстрілі офіцерів ДСО.

Про Княжичі і шістьох загиблих

По Інтернету ширяться зрада. Для тих, хто хоче реально розібратися, а не просто пошуміти, рекомендую прочитати 7 питань, які задав мій колега Андрій Немировський. Саме відповідь на них і пояснить де тут зрада, де фатальний збіг обставин, а де просто маразм виконавця, який призвів до смертей.

1. Круті домушники приїхали “на справу” на 2 останніх моделях джипів Toyota Land Cruiser 200 (що більше схоже на “розбірки”)?
2. Співробітники (розвідники) вдерлися до приватного будинку, щоб спостерігати і не попередили а ні власників, а ні ДСО?
3. Співробітники ДСО були на службовому авто і формі, чому в них стріляв КОРД та оперативники?
4. ДСО не відкриває вогонь на ураження без попередження, а тому в інших поліцейських був час представитись. Чому цього не сталося?
5. Якщо був час на організацію спецназа для затримання та розміщення розвідників, чому не були узгоджені дії відомств?
6. Судячи з фото, автівку ДСО розстріляли, чому?
7. Чий будинок намагалися пограбувати такі “круті” домушники?”

Vadym Denysenko

За офіційною версією після спрацювання сигналізації на місце подій виїхало 2 наряди поліції охорони.

Якщо співробітники карного розшуку не пред’явили поліції охорони свої посвідчення, то відповідно до п.5.6.3 Наказу МВС 1433 від 25.11.2003 року їх мали затримати як правопорушників. Тобто застосувати до правопорушників, які знаходились на чужій приватній території, примус.

В цьому випадку садити в авто охорони затриманих можна було лише в кайданках і після того, як на допомогу прийде другий наряд охорони.

Як правило згідно вищезазначеного Наказу наряд має формуватись з трьох, а не двох поліцейських. Інакше водію треба залишати авто для підстраховки свого партнера. Цього не відбулось. Чому?

Охорона все ж таки не чекає на допомогу колег і садить “зловмисників” в своє авто. Очевидно, що на заднє сидіння. Чи були кайданки не відомо, але щось маю сумнів щоб оперативник карного розшуку захотів проходить таку принизливу процедуру.

І тут з’являється на повній швидкості броньований мікроавтобус “Корду”. З нього виходить начальник відділу – майор, який вочевидь є старшим групи спецпризначенців. Чи був він в бронежилеті невідомо, але вірогідно, що охоронці вистрелили в нього. І мали законне на це право, оскільки оцінили появу мікроавтобуса, який фарами засліплював їм очі як загрозу своєму життю.

Після цього бійці корду випустили шквал куль в авто охорони, вже не звертаючи уваги на те, хто там знаходився.

Якщо це мало місце, то тоді зрозуміло чому загинув саме майор, а не рядовий спецпризначинець. Але навіщо “Корд” взагалі йшов на контакт з охороною, охорона не чекала на допомогу другого авто і чому офіцери карного розшуку дали себе затримати, мені не зрозуміло.

Виталий Куприй

Це вже напевно чули, якщо ні додам. Речник Київської поліції про деталі, трагедії. Особлива деталь, він каже, що офіцерів ДСО розстріляли прямо в автомобілі, їх бачили та розуміли що вони не бандити.

Загрузка...

Post Comment