Роздуми

Майдан Незалежності. 7:40 ранку. Їду, людей небагато. Назустріч мені їде група з трьох людей – два дорослих чоловіка і жінка.

Майдан Незалежності. 7:40 ранку. Їду, людей небагато. Назустріч мені їде група з трьох людей – два дорослих чоловіка і жінка. Жінку впізнаю одразу: Ульяна Супрун, керівник Patriot defense, зараз – міністр охорони здоров’я України. Одягнута в сіре пальто, через плече красивий невеличкий червоний рюкзачок.

Дивиться в землю, про щось думає. Вони пройшли повз мене і спустилися в підземний перехід. Ні тобі охорони, ані чорного автомобіля з кортежем. Мені так здається, вона їде на роботу. Хочу побажати їй гарного робочого дня, а всім нам більше таких міністрів.

Я б хотів, щоб премьєр і президент (якщо президент потрібний Україні, в чому я все більше сумніваюся) так само ходили на роботу пішки, та щоб люди, які зустріли їх дорогою щиро бажали їм гарного трудового дня.

На ці посади нам потрібні люди, які готові жити саме так – відкрито, з готовністю протягнути руку для привітання будь-кому в будь-який момент.
Фотографувати пані Уляну Супрун не став – некоректно… )

никита кашницкий
Загрузка...

Post Comment