Вчинки

Денис Пятигорец: дзвінок з передової від “отбітих наглухо бандеров” :) 14-а ОМБР, Луганська область, з любов’ю до України.

Дзвінок з передової

«Стоїмо вже кілька тижнів. В нас все добре. За весь час бойових втрат немає. Єдина проблема – хлопці не можуть дуже довго сидіти «без діла». Постійно рвуться в бій. Тому час від часу ганяємо їх на полігон, щоб вони трохи пару випустили.

Як тільки заїхали – сєпари вирішили нас перевірити – влаштували обстріл. Ну і у відповідь якась «невідома третя сила» знищила вогньові точки противника. Сєпари одразу по рації запросили припинення вогню. Ну а наші хлопці з першого бату заявили їм, що «до вогню вам тепер треба звикати, бо в пеклі його вдосталь, а дорогу до пекла ми забезпечимо».

Після цього сєпари зорієнтувалися, хто стоїть по той бік річки – прославлені «Нічні тіні» (назва 1-го бату 14-ї ОМБР), які півроку тому тримали Мар’янку та цілими підрозділами відправляли дірявих до пекла і за словами тих же сєпарів “отбітиє наглухо бандери”, і тепер вони воліють не видєлуватись, щоб не отримувати «подарунків» у відповідь.

Ну, а наші періодично вихваляються у відкритому ефірі, що вони «штурмова бригада», яка досконало відточила подолання водних перешкод. Тому на тому березі річки настрій не дуже бойовий».

14-а ОМБР, Луганська область, з любов’ю до України.

P.S. Кошки проти розтяжок до бригади вже доїхали. Дякую Мария Хаброва за контакти виробника. 🙂

Денис Пятигорец 

Це Вам теж для роздумів, ще від одного волонтера.

Наверняка наше военное руководство знает об этом.

Обдроченцы все свои тяжёлые орудия отвели с позиций на Светлодарской дуге в глубокий тыл.

Знаете какая причина?
Боекомплект закончился.
А из-за перебрика не успевают подвести.
Конвои пока не едут.

Вот я и думаю:
– Может мы пока потихоньку вперёд пойдём:)
Невидимая “третья сила” с нами.
Дебальцево ведь там рядом. И по всем договорам – оно наше.

Юрий Мысягин
Загрузка...

Post Comment