Україна

Біглого Януковича таки дістали, суд РФ прийняв неочікуване рішення.

Святошинський районний суд Києва отримав повідомлення від Ростовського обласного суду РФ про можливість проведення допиту в режимі відеоконференції екс-президента України Віктора Януковича.

Допит заплановано на 25 листопада. Про це повідомив адвокат біглого Януковича Віталій Сердюк.

Про план допиту повідомляли, але мало хто на це звернув увагу. Вересень 2016, ГПУ обіціє багато цікавого.

З його слів, тепер справа за Святошинським судом, щоб “належним чином організувати відеоконференцію”.

Його допитають у якості свідка у справі за обвинуваченням 5 колишніх співробітників спецпідрозділу “Беркут” у вбивствах активістів Майдану 20 лютого 2014 року.

Янукович втік з України в лютому 2014 роки після масових розстрілів учасників протестів на Майдані Незалежності в Києві. З того часу він ховається на території РФ.

Його адвокат Сердюк 13 жовтня 2016 року повідомив, що Головне управління з питань міграції МВС РФ офіційно підтвердило, що Янукович перебуває в Росії на підставі наданого йому тимчасового притулку.

У жовтні Міністерство юстиції України направило запит до Міністерства юстиції РФ щодо проведення допиту Януковича і колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка в режимі відеоконференції.

Наприкінці жовтня адвокат Сердюк повідомив, що поки немає остаточного офіційної відповіді від РФ щодо проведення допиту його клієнта в режимі відеоконференції між російським і українським судом.

Допитати у режимі відеоконференції екс-президента України Віктора Януковича запропонувала Генеральна прокуратура  України.

Загрузка...

Post Comment