Вчинки

Відео. Підступний напад Бойко на Ляшка, як підтвердження безкарності ригів.

Для того кому хто хоч раз в житті доводилось битися не буде секретом, що сьогоднішній напад на Ляшка, це вчинок підлої людини. Вдарити неочікувано, без попередження це так у стилі ригів. До Ляшка може бути мільйон запитань, але тут все просто. Вдарити без виклику, без попередження може лише гнида.

Ваш Адмін.

Загрузка...

2 Comments

  1. Бойко показав справжню пику ригів. Такі вони вже є. Казали ж людям, що це бандити. Так ні ж! Більшість людей (це саме ті, що обирають ригів) – це бидло. І їх – цих ригів – треба бити і бити по пиці. Припускаю, що я, будучи там, можливо б і не утримався – підійшов би до Бойка і розбив би об його пику відеокамеру. Бив би, поки пика не перетворилась на криваве місиво. Шкода, правда, камеру, але цього покидька – Бойка – треба якось зупиняти. Це він один з тих, через яких гинуть наші люди. Це і через нього з Донбасу вивозяться заводи в Росію, а шахти порізані на метал і затоплені. А він – покидьок Бойко – ходе живий і неушкоджений. Таких як він треба раз на день бити бітою по пиці. І так – до кінця війни. Не виживе – то його справи, не треба було війну затягувати. А й не треба було починати.

    Reply
  2. А до Ляшка питань нема – все правильно говорив. І не побоявся продовжити свій виступ навіть після нападу бандита Бойка. Ось кого – Ляшка – треба було обирати президентом. Вже і війна б скінчилась. І бойки сиділи б по тюрмах і не шкодили б суспільству.

    Reply

Post Comment